Logo Malé Hliny

O projekte

Zladiť vidiecky charakter s modernou architektúrou tak, aby celok pôsobil čisto, kompaktne a priestory by boli dispozične praktické a oku lahodiace nie je vždy jednoduché. Nám sa toto všetko podarilo. Do centra obce Sekule na Záhorí sme zasadili bytový dom Panský Dvor, ktorý svojim klientom okrem svetlom zaliatych a priestranných bytov ponúka aj občiansku vybavenosť a svoje priestory si tam našiel aj nový Obecný Úrad. Samotné umiestnenie projektu mu dodáva punc jedinečnosti, ktorý dotvára moderná architektúra citlivo zasadená do pôvodnej obce.

Časový harmonogram

ikona
4Q/2022

Zahájenie
stavby

ikona
3Q/2023

Dokončenie práce
na stavbe

ikona
1Q/2024

Predpokladaný termín
kolaudácie

ikona
2Q/2024

Odovzdávanie
bytov

Novinky

Právoplatné stavebné povolenie

19/12/2022

Dnes sme obdržali právoplatné stavebné povolenie na Obecný úrad a bytový dom projektu Panský Dvor. Je to významný míľnik každej stavby a teší nás, že môžeme začať s výstavbou tejto krásnej budovy, ktorá bude v  budúcnosti slúžiť všetkým obyvateľom Sekúl.

Základová doska

05/09/2022

V týchto dňoch sme začali s terénnymi prácami a prípravu lokality pre základovú dosku pod celý objekt.

Územné rozhodnutie

02/05/2022

Miestnym stavebným úradom máme vydané právoplatné územné rozhodnutie a podávame žiadosť o stavebné povolenie.

Príprava dokumentácie

01/04/2022

Realizovali sme inžiniersko-geologický prieskum a pripravili projektovú dokumentáciu pre stavebné povolenie

Začiatok búracích prác

03/01/2022

Začali sme búracie práce a pripravujeme pozemok na výstavbu bytového komplexu. Okrem búrania ideme odpadový materiál aj predrviť a vyčistiť pozemok

Benefity projektu

ikona Jedinečná príroda

Jedinečná príroda

Ak radi oddychujete v prírode, Sekule vám ponúkajú rôzne možnosti vyžitia. Na výber máte cyklotrasy a rozsiahle rybníky len na skok od centra obce. Nadšenci rybolovu ocenia pokojné prostredie okolo rybníkov.

ikona Oddych a šport

Oddych a šport

A za športom to tiež nie je ďaleko. Multifunkčné ihrisko v tesnej blízkosti projektu a blízke športoviská a rybníky vám ponúkajú aktívny oddych v akomkoľvek veku.

ikona Dopravná dostupnosť

Dopravná dostupnosť

Priame napojenie na diaľnicu D2, rýchlostná komunikácia a vlakové napojenie dodáva obci Sekule ďalší benefit, ktorí ocenia hlavne klienti pracujúci v Malackách a okolitých obciach.

ikona Občianska vybavenosť

Občianska vybavenosť

Či už potrebujete zájsť na nákupy, k lekárovi, zaviesť deti do školy alebo škôlky, všetko je po ruke. Obec Sekule okrem vybavenosti ktorou disponuje ťaží aj z tesnej blízkosti obce Moravský sv. Ján.

ikona Vysoký štandard bytov

Vysoký štandard bytov

Kvalitné vybavenie bytov vám prinesie príjemný pocit a radosť z bývania. Už v cene dostanete špičkové vybavenie od renomovaných dodávateľov. Pripravujeme pre vás obklady a dlažby od spoločnosti EDEN, podlahy a dvere od spoločnosti JUTEX, podlahové vykurovanie aj klimatizáciu už v štandarde.

ikona Dispozícia bytov

Dispozícia bytov

Bytový dom Panský Dvor prináša 1 a 2 izbové byty určené pre mladých ako štartovacie bývanie a pre mladé rodiny priestranné 3 a 4 izbové byty disponujúce väčšou rozlohou a komfortom spolu s balkónom alebo terasou so záhradkou. Tu si naozaj oddýchnete

Štandard

ikona

Kvalitný štandard v cene bytov

 

Bytový štandard je tvorený kvalitnými materiálmi a zariadeniami od prvotriednych dodávateľov SIKO (obklady, dlažby a zariaďovacie predmety) a Jutex (parkety a dvere). Klimatizácia, podlahové vykurovanie i exteriérové elektrické žalúzie.  Dôraz je kladený najmä na dizajn, funkčnosť a kvalitu jednotlivých dodávaných prvkov.

ikona

Čo máte v cene?

 

 

  • laminátové dvere a podlahy
  • gresové obklady, dlažby a sanita
  • klimatizácia v každom byte
  • elektrické podlahové vykurovanie
  • exteriérové elektrické žalúzie

Dokumenty

Územné rozhodnutie
Stavebné povolenie – Obecný úrad s Bytovým domom – právoplatné

Financovanie

Pár krokov a bývate v novom!

Financovanie ikona

1. Predrezervácia nehnuteľnosti

Ak ste si vybrali svoju vysnívanú nehnuteľnosť v projekte Panský Dvor, dohodneme sa na nezáväznej predrezervácii, aby vám ju niekto spod nosa nevyfúkol. Predrezervácia trvá 5 kalendárnych dní.

Financovanie ikona

2. Rezervačná zmluva

Už ste sa rozhodli? Podpíšeme teda spolu Rezervačnú zmluvu k nehnuteľnosti a zároveň uhradíte rezervačný poplatok 5 000€. Táto suma sa započítava do celkovej kúpnej ceny. Rezervačná zmluva vám zaručí, že vám nehnuteľnosť podržíme nasledujúcich 30 dní.

Financovanie ikona

3. Zmluva o budúcej zmluve a prvá splátka

Počas trvania rezervácie vám pripravíme ZoBZ, ktorú následne podpíšeme a do 5 dní zaplatíte 20 % z celkovej kúpnej ceny.

Financovanie ikona

4. Zmluva o prevode vlastníctva

Po získaní právoplatného kolaudačného rozhodnutia, súpisného a orientačného čísla ako i zápisu projektu na kataster vám budeme informovať o termíne uzatvorenia Zmluvy o prevode vlastníctva s úhradou druhej splátky kúpnej ceny (80%). Po uhradení celkovej kúpnej ceny kupujúcim podáme návrh na vklad na príslušný katastrálny odbor.

Financovanie ikona

5. Prebratie bytu

Do 14 dní po podpise Zmluvy o prevode vlastníctva a zaplatení celej kúpnej ceny s vami spíšeme preberací protokol a odovzdáme vám váš nový byt.

Financovanie ikona

Garancia fixnej ceny

Po podpise rezervačnej zmluvy Vám garantujeme fixnú kúpnu cenu nehnuteľnosti, ktorá sa ani následným navyšovaním stavebných materiálov nebude meniť.

Financujúce banky

Využite výhodné podmienky financovania bývania, ktoré pre Vás pripravili financujúce banky projektu: