Logo Malé Hliny

O projekte

Zladiť vidiecky charakter s modernou architektúrou tak, aby celok pôsobil čisto, kompaktne a priestory by boli dispozične praktické a oku lahodiace nie je vždy jednoduché. Nám sa toto všetko podarilo. Do centra obce Sekule na Záhorí sme zasadili bytový dom Panský Dvor, ktorý svojim klientom okrem svetlom zaliatych a priestranných bytov ponúka aj občiansku vybavenosť a svoje priestory si tam našiel aj nový Obecný Úrad. Samotné umiestnenie projektu mu dodáva punc jedinečnosti, ktorý dotvára moderná architektúra citlivo zasadená do pôvodnej obce.

Časový harmonogram

ikona
4Q/2022

Zahájenie
stavby

ikona
3Q/2024

Dokončenie práce
na stavbe

ikona
4Q/2024

Predpokladaný termín
kolaudácie

ikona
1Q/2025

Odovzdávanie
bytov

Novinky

Pokládka strešnej krytiny

17/06/2024

Začali sme s pokládkou strešnej krytiny, čo je dôležitý krok v procese výstavby. Nová strešná krytina nielenže zlepší energetickú účinnosť budovy, ale aj poskytne spoľahlivú ochranu pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Používame len kvalitné materiály, ktoré zabezpečia dlhú životnosť a estetický vzhľad celej stavby.

Spolupráca s obcou Sekule

24/04/2024

Vďaka vzájomnej spolupráci a podpore obce Sekule sme sa aj my mohli zapojiť do Sekulského jarmoku remeselníkov. Naša firma sa rozhodla prispieť k jarmoku aj prostredníctvom venovania ceny do tomboly, čím sme chceli podporiť nielen tradičné remeslá, ale aj komunitnú atmosféru, ktorou sa obec Sekule vždy vyznačovala.

Pokračujeme v stavbe

17/01/2024

Tretie nadzemné podlažie je hotové a výstuže prebiehajú podľa plánu. Práce postupujú bez problémov a dodávatelia aj pracovníci sa venujú projektu so všetkou vážnosťou a snažia sa dodržať stanovené termíny a kvalitu práce. Očakávame, že dokončenie výstuže bude v súlade s harmonogramom a prispeje k úspešnému dokončeniu celej stavby.

Už sme na prvom

13/06/2023

Začať s výstavbou je pre developera ako vidieť rásť svoje dieťa. A my sme s ním urobili prvé krôčky. Kvalitnou a rokmi overenou tehlou sme na základovej doske začali stavať prvé nadzemné podlažie. Tam sa už o pár mesiacov otvoria dvere Obecného úradu ale aj priestranných bytov so záhradkou. Tieto na prvom nadzemnom podlaží majú ako jediné v tomto objekte svetlú výšku až 3,30m – budete sa cítiť ako v rozprávke.

„Odľahčená hypotéka“

06/03/2023

Vieme, aká veľmi zložitá je táto nestála ekonomická situácia, ktorá príliš nepraje  záujemcom o vlastné bývanie. My sme našli spôsob ako vás odbremeniť od časti nákladov. „Odľahčená hypotéka“ je ten správny smer k novému bývaniu. Prečítajte si viac na podstránke Financovanie.

Prekládka vzdušných vedení

06/02/2023

Dnes je to tam samý kábel, samý stĺp. No nie na dlho. Súčasťou výstavby bytového domu Panský Dvor je aj prekládka vzdušných vedení, ktoré sa nachádzajú v blízkosti stavby. Cieľom je prevzdušniť okolie. Dobrá správa je, že sme už uzavreli zmluvu so ZS DIS na prekládku elektrických vedení, teda ich preloženia do zeme, kedy zmiznú aj stĺpy.

Právoplatné stavebné povolenie

19/12/2022

Dnes sme obdržali právoplatné stavebné povolenie na Obecný úrad a bytový dom projektu Panský Dvor. Je to významný míľnik každej stavby a teší nás, že môžeme začať s výstavbou tejto krásnej budovy, ktorá bude v  budúcnosti slúžiť všetkým obyvateľom Sekúl.

Základová doska

05/09/2022

V týchto dňoch sme začali s terénnymi prácami a prípravu lokality pre základovú dosku pod celý objekt.

Územné rozhodnutie

02/05/2022

Miestnym stavebným úradom máme vydané právoplatné územné rozhodnutie a podávame žiadosť o stavebné povolenie.

Príprava dokumentácie

01/04/2022

Realizovali sme inžiniersko-geologický prieskum a pripravili projektovú dokumentáciu pre stavebné povolenie

Začiatok búracích prác

03/01/2022

Začali sme búracie práce a pripravujeme pozemok na výstavbu bytového komplexu. Okrem búrania ideme odpadový materiál aj predrviť a vyčistiť pozemok

Benefity projektu

ikona Jedinečná príroda

Jedinečná príroda

Ak radi oddychujete v prírode, Sekule vám ponúkajú rôzne možnosti vyžitia. Na výber máte cyklotrasy a rozsiahle rybníky len na skok od centra obce. Nadšenci rybolovu ocenia pokojné prostredie okolo rybníkov.

ikona Oddych a šport

Oddych a šport

A za športom to tiež nie je ďaleko. Multifunkčné ihrisko v tesnej blízkosti projektu a blízke športoviská a rybníky vám ponúkajú aktívny oddych v akomkoľvek veku.

ikona Dopravná dostupnosť

Dopravná dostupnosť

Priame napojenie na diaľnicu D2, rýchlostná komunikácia a vlakové napojenie dodáva obci Sekule ďalší benefit, ktorí ocenia hlavne klienti pracujúci v Malackách a okolitých obciach.

ikona Občianska vybavenosť

Občianska vybavenosť

Či už potrebujete zájsť na nákupy, k lekárovi, zaviesť deti do školy alebo škôlky, všetko je po ruke. Obec Sekule okrem vybavenosti ktorou disponuje ťaží aj z tesnej blízkosti obce Moravský sv. Ján.

ikona Vysoký štandard bytov

Vysoký štandard bytov

Kvalitné vybavenie bytov vám prinesie príjemný pocit a radosť z bývania. Už v cene dostanete špičkové vybavenie od renomovaných dodávateľov. Pripravujeme pre vás obklady a dlažby od spoločnosti SIKO, podlahy a dvere od spoločnosti JUTEX, podlahové vykurovanie aj klimatizáciu už v štandarde.

ikona Dispozícia bytov

Dispozícia bytov

Bytový dom Panský Dvor prináša 1 a 2 izbové byty určené pre mladých ako štartovacie bývanie a pre mladé rodiny priestranné 3 a 4 izbové byty disponujúce väčšou rozlohou a komfortom spolu s balkónom alebo terasou so záhradkou. Tu si naozaj oddýchnete

Štandard

ikona

Kvalitný štandard v cene bytov

 

Bytový štandard je tvorený kvalitnými materiálmi a zariadeniami od prvotriednych dodávateľov SIKO (obklady, dlažby a zariaďovacie predmety) a Jutex (parkety a dvere). Klimatizácia, podlahové vykurovanie i exteriérové elektrické žalúzie.  Dôraz je kladený najmä na dizajn, funkčnosť a kvalitu jednotlivých dodávaných prvkov.

ikona

Čo máte v cene?

 

 

  • laminátové dvere a podlahy
  • gresové obklady, dlažby a sanita
  • klimatizácia v každom byte
  • elektrické podlahové vykurovanie
  • exteriérové elektrické žalúzie

Dokumenty

Územné rozhodnutie
Stavebné povolenie – Obecný úrad s Bytovým domom – právoplatné